тм Стовпинські ковбаси

Фільтри

тм Стовпинські ковбаси

Відомий виробник ковбасних виробів ТМ «СТОВПИНСЬКІ КОВБАСИ» (с. Стовпин, Рівненська обл.) пропонує високоякісні напівкопчені ковбаси. Це ароматні та неймовірно смачні ковбасні вироби на будь-яке уподобання та гаманець. Напівкопчена ковбаса є доречною за будь-яких обставин: від щоденного домашнього вжитку чи перекусу в обідню пору, до споживання під час святкового застілля.

Виготовлення напівкопчених ковбас відрізняється від виробництва варених ковбасних виробів тим, що фарш набивається в оболонки щільніше, а після процесу варіння та обсмажування напівкопчені ковбаси піддаються гарячому копченню. Завдяки більшому вмісту жиру та білку такі ковбаси мають високу енергетичну цінність, а отже й поживність. Напівкопчені ковбаси від ТМ «СТОВПИНСЬКІ КОВБАСИ» виготовляються з добірної свинини, яловичини, напівтвердого та твердого шпику, а також натуральних спецій (часник, перець, кмин, коріандр).

Виробник прагне, щоб стовпинські ковбасні вироби були не лише смачними, але й максимально корисними. Якість сировини та кожен етап виробництва ретельно відстежується та перевіряється. Орієнтуючись на смаки і уподобання споживачів, виробник постійно удосконалює рецептуру, технологію виготовлення, розширює асортимент продукції.

 На сьогодні такий продукт як напівкопчена ковбаса є буквально незамінним завдяки своїй споживчій зручності та смаковим властивостям. Вона чудово смакує і у будень, і у свято. Це хороша основа для приготування поживних бутербродів, смачних та оригінальних закусок. Нарізана тоненькими шматочками напівкопчені ковбаска добре смакуватиме на сніданок чи в обід, а також гармонійно доповнить навіть бенкетне меню. Це просто знахідка для господинь, адже такий продукт повністю готовий до споживання, ковбаса зручна у нарізанні та має неперевершені смакові властивості.