тм Сокіл

Фільтри
Сокіл Сир "Сосниця"
107.60 грн./кг.
Сокіл Сир "Сир 400гр."
27.50 грн./шт.

тм Сокіл

Здавна молочна продукція вважається особливо цінною та корисною. «Пан Ковбаско» пропонує великий асортимент молочної продукції від «РТД Сокіл».

Молоко, сир, сметана, йогурт, кефір та ряжанка від «РТД Сокіл» в своєму складі містять необхідні для організму мікроелементи, поживні речовини та кальцій.

Кефір та ряжанка від «РТД Сокіл» рекомендується для здорового травлення, адже бактерії які містяться в молочній продукції створюють корисну мікрофлору кишечника.

Сметана «РТД Сокіл» –натуральний продукт з ніжною консистенцією, купити сметану зараз можна у будь-якому вигляді.

«Пан Ковбаско» пропонує замовити сметану з доставкою у відрах чи пакетах. Завдяки герметичності та дотримання правильних умов, доставка сметани буде здійсненна у повній цілісності.

Йогурт «РТД Сокіл» – неймовірно смачний, корисний молочний продукт, який став невід’ємною частиною здорового щоденного раціону. Купити йогурт можна як в пакеті так і в зручній пляшці. Даний продукт містить живі бактерії, ряд вітамінів та кальцій. Йогурти можна споживати щодня без шкоди для фігури, адже він легко засвоюється. Замовити йогурти з доставкою це зручно, «Пан Ковбаско» пропонує найкращий асортимент йогуртів від «РТД Сокіл»!

Сир – це продукт який виготовляється на основі тваринного молока з додаванням ферментів та молочних бактерій. Його можна назвати найпопулярнішим продуктом сьогодення. Де купити сир в Україні? «Пан Ковбаско» здійснює доставку сирів

Молоко та молочні продукти від «РТД Сокіл» - основні складові дитячого харчування, тому все має бути сертифікованим та свіжим, тому інтернет-магазин «Пан Ковбаско» пропонує купити молочну продукцію, яка відповідає всім нормам та вимогам якості.