тм М’ясний дім Брашно

Фільтри

тм М’ясний дім Брашно

Різноманітність вибору м’ясних продуктів від виробника М’ясний дім Брашно не залишає байдужим нікого, хто спробує, а смак запам’ятовується надовго.

Зельци та сальтисони займають окреме почесне місце в великому асортименті м’ясних виробів компанії М’ясний дім Брашно. Смачні, з запашним ароматом - вони завжди були і залишаються одними з найулюбленіших страв будь якого святкового столу. Адже ці смачні та поживні вироби смакує вже не одне покоління.

Напівкопчені ковбаси, м’ясні рулети, паштети, снеки, зельци та сальтисони – для виготовлення продукції ТМ «М’ясний дім Брашно» використовує лише перевірені інгредієнти. Свіже та якісне м’ясо, запашні спеції, відповідні всім традиціям та вимогам сучасних технології приготування – ось, що робить продукцію М’ясного дому Брашно такою смачною.

Незамінним на кожному столі українських споживачів залишається продукція з сала. Різноманіття виробів з сала, які пропонує виробник М’ясний дім Брашно впевнено збереже першість у виборі страв, як у будні, так і у святкові та вихідні дні.

Завдяки багаторічному досвіду та дотриманні всіх правил приготування, під час виробництва м’ясних виробів смачну ковбасну та м’ясну продукцію з унікальними смаками.

Напівкопчені ковбаси, м’ясні рулети, паштети від ТМ «М’ясний дім Брашно» відповідає всім смаковим «забаганкам» сучасного споживача і нічим не поступається своїм конкурентам, а ціна вдовольнить кожного покупця. Купуючи м’ясні вироби торгової марки М’ясний дім Брашно ви матимете смачну та гарантовану якісну продукцію до вашого столу.